ziemia-head

Legalna praca w Polsce dla obcokrajowców

Jeśli poszukiwania pracowników w Polsce nie przyniosły oczekiwanego skutku, warto zastanowić się nad zaoferowaniem pracy dla Ukraińców. Zatrudnienie pracowników zza wschodniej granicy to rozwiązanie, do którego przekonuje się coraz więcej przedsiębiorców. Dołącz do nich!

Praca dla Ukraińców

Zapewniamy legalną pracę w Polsce dla obcokrajowców. Poszukujemy osób chętnych do wykonywania nieskomplikowanych zawodów, takich jak pracownik produkcji, obsługa hotelowa, robotnik budowalny, szwaczka, monter, pracownik sezonowy do zbioru owoców lub sortowania sadzonek, kierowca, pracownik magazynu i innych.

Rekomendowani przez nas Ukraińcy do pracy w Polsce są bardzo zmotywowani i wykonują rzetelnie swoje obowiązki. Uważamy, że obustronny szacunek i zaufanie to podstawa udanej współpracy. Oferujemy między innymi usługi rekrutacji, outsourcingu i leasingu pracowników.

Legalna praca w Polsce

Zajmujemy się również prawną stroną zapewniania pracy dla obcokrajowców. Będzie to dla nich legalna praca w Polsce, a dla pracodawcy forma elastycznego zatrudnienia Ukraińców do pracy wraz ze zmniejszeniem kosztów i minimalizacją czasu potrzebnego na rekrutację.

Pomagamy naszym Klientom uporać się z przepisami prawa regulującym zatrudnienie i nakładającymi wysokie opłaty na przedsiębiorców. Zapewniamy tylko w pełni legalne rozwiązania w zakresie pracy w Polsce dla obcokrajowców. Dzięki takiemu rozwiązaniu pracownik ani pracodawca nie muszą obawiać się żadnych ukrytych kosztów.