Loading

Wsparcie nadchodzi ze Wschodu

Zatrudnianie cudzoziemców staje się w Polsce bardzo popularne.

Wsparcie nadchodzi ze Wschodu

Zatrudnianie cudzoziemców staje się w Polsce bardzo popularne. Informacja Ministerstwa Pracy z marca 2017 roku podaje, że tylko w 2016 roku wydano ponad 127 zezwoleń na pracę dla obcokrajowców i zarejestrowano ponad 1,3 mln oświadczeń o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi. Cały zespół Team Power ogromnie cieszy się z takich wyników. Oznaczają one bowiem, że coraz więcej przedsiębiorstw zaczyna dostrzegać potencjał tkwiący we współpracy z zagranicznymi rynkami na polu zarządzania zasobami ludzkimi. My już od lat wiemy, że jest on ogromny.

Pracownicy z Ukrainy na prowadzeniu

Zarówno w naszych danych, jak i w ogólnopolskich statystykach na prowadzenie wysuwają się Ukraińcy – to oni przeważają wśród zatrudnionych w Polsce cudzoziemców. Drugie miejsce należy do Białorusinów. Zarówno pracownicy z Ukrainy, jak i inni pracownicy ze Wschodu mogą przyczyniać się do wzrostu dochodu każdego przedsiębiorstwa. Dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu połączonemu z ich wielkim zaangażowaniem stają się niezwykle cennym wsparciem.

Bezpieczne i bezproblemowe zatrudnianie cudzoziemców

Wiemy, że wielu właścicieli firm ma obawy związane z zatrudnianiem cudzoziemców. Martwi ich problem legalizacji pobytu w Polsce czy skonstruowania umowy. Wszystkie lęki znikają już na pierwszym spotkaniu z przedstawicielami Team Power. Każdy, kto decyduje się na współpracę z nami, przestaje martwić się różnymi aspektami prawnymi – to naszą rolą jest dopełnienie wszelkich formalności. Jeżeli więc chociaż przez chwilę rozważałeś zatrudnienie obcokrajowców i chciałbyś powierzyć tę sprawę profesjonalistom, skontaktuj się z nami!