dla-pracownika-head

Zatrudnienie cudzoziemca – obcokrajowca

Potrzebujesz wielu rąk do pracy? Rozważ zatrudnienie obcokrajowca. Rozwiązanie to staje się coraz bardziej powszechne z powodu narastającego zjawiska emigracji Polaków na Zachód, a zarazem rozwoju rodzimej przedsiębiorczości. Zatrudnienie cudzoziemca, w szczególności z krajów byłego Bloku Wschodniego, ułatwiły korzystne zmiany w prawie.

Nadal proces zatrudnienia obcokrajowca wydaje się nazbyt skomplikowany? Teamwork.pl oferuje usługi rekrutacji, outsourcingu i leasingu pracowników. Skorzystanie z nich przyniesie przedsiębiorstwu same korzyści – przede wszystkim na polu finansowym, bowiem zatrudnienie cudzoziemców to legalny sposób na obniżenie kosztów.

Nasza firma specjalizuje się w organizowaniu rekrutacji grup pracowniczych z Ukrainy, Mołdawii, Uzbekistanu, w szczególności do wykonywania prac fizycznych. Obsługiwane przez nas branże to: produkcja, przemysł spożywczy, rolnictwo, recykling, magazynowanie, transport i inne. Jeśli zależy ci na elastycznej i produktywnej kadrze – zdecyduj się na zatrudnienie obcokrajowców.