przewaga-head

Pracownicy ze Wschodu – Ukrainy, Mołdawii, Uzbekistanu – Rekrutacja

Rekrutacja pracowników z Ukrainy i Wschodu – profesjonalne podejście

Poszukujesz pracowników – specjalistów lub też personelu do prac sezonowych? Zależy Ci na profesjonalnym podejściu kadry rekrutującej, która w krótkim czasie dokona selekcji i wybierze najlepszych pracowników odpowiadających Twoim wymaganiom, zmotywowanych do wykonywania powierzonych im obowiązków? Skorzystaj z pomocy naszej firmy Teampower, która od 2008 roku zajmuje się poszukiwaniem kadry pracowniczej poza granicami Polski.

W ramach naszych usług prowadzona jest m.in. rekrutacja pracowników z Ukrainy, Mołdawii, Uzbekistanu oraz Wschodu. Są to osoby mogące podjąć pracę w wielu zróżnicowanych branżach na krótki termin (np. miesiące letnie) bądź na czas nieokreślony. Dla naszych Klientów przeprowadzamy rekrutacje na pracowników działających m.in. w branży budowlanej, transporcie, produkcji, przemyśle spożywczym i rolnictwie.

Poszukiwani pracownicy ze Wschodu

Pracownicy z Ukrainy, Mołdawii, Uzbekistanu i Wschodu są rekrutowani w oparciu o doświadczony zespół Teampower, który ocenia kwalifikacje oraz umiejętności kandydatów ubiegających się o pracę w Polsce.

Rekrutacja pracowników z Ukrainy, Mołdawii czy Uzbekistanu przebiega w oparciu o wyznaczone przez daną firmę wytyczne. Staramy się znaleźć osoby, których kwalifikacje oraz dotychczasowe doświadczenie zawodowe będą zbieżne z wymaganiami dla osób na konkretnym stanowisku. Pracownicy ze Wschodu sprawdzają się bowiem nie tylko jako niewykwalifikowani pracownicy fizyczni, ale także specjaliści w zawodach wymagających odpowiedniego przyuczenia, np. jako szwaczki, spawacze, rzeźnicy.

Wnikliwie przeglądamy CV kandydatów, aby jak najlepiej dopasować ich do charakteru działalności zleceniodawcy. Poszukujemy w szczególności osób, które znają język polski co najmniej na poziomie komunikatywnym.

Dużą grupę zawodową, jaką zainteresowani są właściciele firm w Polsce, są kierowcy transportu międzynarodowego. Rekrutacja pracowników z Ukrainy na te stanowiska przebiega w sprawny sposób, ponieważ wśród naszych sąsiadów nie brakuje kierowców z doświadczeniem, gotowych do podjęcia pracy w Polsce za niejednokrotnie wyższą pensję niż w swoim rodzimym kraju, jednak wciąż niższą od tej, jakiej oczekują Polscy kandydaci.

Na tym przykładzie widać, że rekrutacja pracowników przeprowadzana przez Teampower oznacza oszczędności w firmowym budżecie, w tym także redukcję kosztów związanych przykładowo z dojazdem na miejsce spotkań z kandydatami.

W celu uzyskania jeszcze bardziej szczegółowych informacji nt. rekrutacji pracowników ze Wschodu, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub osobistego.